Регулятори росту / Gib Plus

GIBB PLUS

Препарат для стимуляції розвитку великих рівномірних плодів на основі гіберелінової кислоти GA 4/7.

Illustration
Illustration

Причини виникнення сітки на плодах

Розтріскування поверхні плоду має різні причини і, в залежності від інтенсивності, може значно зменшити якість плоду. У більшості країн ринкова вартість плодів визначається зовнішніми властивостями: розмір, форма, колір і якість шкіри плода є визначальними характеристиками якості. Якість поверхні плоду дуже впливає на зберігання фруктів.

Зовнішні клітинні шари покриті зростаючою речовиною і утворюють так звану кутикулу. Ці анатомічно особливі структури впливають на глибші клітинні шари (Krapf 1961). Міжклітинний простір (розтріскування) - ідеальні вхідні ворота для цвілі, грибів, та інших патогенів.

Причиною розтріскування шкірки плодів є те, що епідермальні клітини відмирають під час ділення клітин. Кутикула розривається в цих місцях. 

Шкіра плоду має здатність лікувати рани і будувати пробкоподібну тканину в області пошкодженої шкіри плоду. У разі подальшого зростання плодів виникають великі рубці. Оскільки ці деталі з закупореної тканини не дуже еластичні, створюються нові тріщини і додаткова конструкція пробки, що і є так званою сіткою плодів.

Illustration

Шляхи уникнення сітки

● Gibb Plus зменшують шорсткість стовбура порожнини в різних місцях.● Ін'єкції 5×0,4 літра одразу після цвітіння з інтервалом 7-10 днів дають позитивний ефект.● З обробкою GA4/7, на 10-15% більше вищого класу.● Цей ефект не був статистично вірогідний, але можна порівняти в різних тестах. В результаті, ефект GA4/7 є надійним і в окремих випадках при дотриманні всіх умов отриманий урожай буде повністю без сітки. 

Обов'язкові умови:

● Застосовувати Gibb Plus в інтервалі від 5°C до 25°C, (чим вище температура, тим краще засвоєння)● Не менше 500 л води на гектар.● Ідеальна кислотність робочого розчину 5,5-6,5 рН.● Не комбінувати з препаратами Ethephon або Prohexadion-Ca (зачекайте від 3 до 5 днів).● Гібереліну потрібно як мінімум 4 години для абсорбції. Отже: будь ласка, не працюйте, якщо очікується дощ в наступні 4 години.

Застосування препарату

Illustration